feel.lt | Drabužiai, avalynė ir aksesuarai internetu pigiau | Feel.lt

populiarumas 1.24%

Drabužiai, avalynė ir aksesuarai internetu pigiau! Daugiau negu 20000 produktų. Tik originalios prekės. Išskirtinės kainos! Pristatysime per 1-2 arba 4-8 darbo dienas! Nemokamas* pristatymas, nemokamas keitimas. Kaina, stilius ir kokybė - Feel.lt

Apsilankyti feel.lt

feel.lt Atsiliepimai (Vidutinis įvertinimas 3.92)

FEEL.LT Atsakymas į komentarą, pateiktą 2021-06-15 20:06:41: Mūsų el.parduotuvėje išsamiai pateikiamos grąžinimo taisyklės. Grąžinimas atliekamas tik už prekes, apie akciją dėl nemokamo pristatymo ir jo sąlygas galėjote rasti prie pateiktų taisyklių ir sąlygų. Taipogi dėl grąžinimo siuntimo pas mus nepažymėta, kad nemokamas grąžinimas. Grąžinamų prekių patvirtinimas ir pinigų grąžinimas karantino laikotarpiu užtrunka dėl didelės apkrovos ir užsakymų, todėl apgailestaujame, kad teko palaukti.

Prekės gal ir kokybiškos,bet grąžinimas tragedija skelbiasi,kad grąžinimas nuo 50e nemokamas,bet gauni susimokėt,prekės gaunamos su raginimaso per 2sav.Nerekomenduoju,nepirkit.

Daug kartų esu pirkusi šioje el. parduotuvėje, nei karto nenusivyliau. Labai malonus ir greitas aptarnavimas, bei paprastas grąžinimas. Prekės yra gana aukštos kokybės.

Pirkau ne kartą iš feel.lt ir nei karto neteko nusivilti. Pirmą kartą pasirinkau Top Secret firmos rūbelį. Taip patiko kokybė ( o ir kainos čia neblogos, būna nuolaidų), kad ir toliau renkuosi šios firmos rūbelius. Pristato greitai ir patogiai (renkuosi DPD pickup terminalą - tai irgi pliusas, nes tikrai ne visos elektroninės parduotuvės į jį pristato).

Feel.lt patinka apsipirkti, nes kokybiškos prekės, geras kainos santykis bei greitas pristatymas. Viskas ko reikia norint tobulai apsipirkti. Pirkau kelias sukneles, kostiumėlį bei batus, likau labai patenkinta.

Pirkau striukę, viskas patiko.

Puikios prekės. Esu labai patenkinta.

Perku jau nepirma karta Batuku Viskas super dydžiai atitinka pagal lentele.

Pirkau Batukus labai patiko kokybė Jau nevienus batukus usisakiau Kas labiausiai patinka kad dydžiai atitinka super ?

Neapsigaukite, siuntimas nėra nemokamas, jei tenka grąžinti prekes. Net ir perkant už daugiau nei 50 eur., jei netinka ir tenka grąžinti, susimokėsit ir už atsisiuntimą, kuris turėjo būti nemokamas, ir už grąžinimą.

Pirkau viskas super gavau nerelius batus kokybe tikrai verta demesio. Pirksiu ne kart. Malonei ir bendrauja ir atsako.i rupemus klausimus.

Pirkau megstini ir bliuskele esu nepatenkinta kokybe.

Įvertink feel.lt