• Registruotis

Ką daryti jei gyvenimas užknisa bet nusižudyti neužtenka drąsos ?

Įvert.: 0

???

Klausė Balandžio 28, 2012 temoje Visa kita autorius anonimas  
   

3 Atsakymai į šį klausimą:

Įvert.: 0

Reikia melstis ir durnos mintys dings.ZInau,nes man padejo.Galir jums pades.Parasysiu bobutes maldele,, Angele sarge,mano gerasis,Angele sarge man paskirtasis,vakara,ryta,nakti ir diena saugok tu mano zingsni kiekviena\'\'.Kartokit ja kai turesit laiko,vaziuojant,pries miega,patikekite tikrai pades.

Atsakė Balandžio 19, 2013 autorius neziniuke  
Įvert.: 0

uzsimti kokia nors megema veikla, nes bet koks darbas padeda uzsimirst apie problemas. Susirasti mergina ir geras varijantas. Na jei nepadeda kreiptis pas psychologa, isdestet savo problemas. Nu o jei ir tas nepadeda gali uzlipt ant daugiabucio 10-15 auksto ir nusokt nuo stogo. Tai tik vienas zingnis bus tarp gyvybes ir mirties.

Atsakė Balandžio 27, 2013 autorius Justas20  
Įvert.: –1

Paprastai į durnus klausimus neatsakinėju, bet... šį kartą padarysiu išimtį. Pirmiausia, nustok galėtis savęs ir imk ką nors veikti, nes tik nieko nedarančius apima tokios durnos mintys. Antra, nebūk savanaudis, kuris galvoja tik apie save. Elementarus pavyzdys, kaip manai ką pajus mama (sese, brolis, senelis ir pan.) po tokio tavo poelgio? Manau jai orgazmas garantuotas. Ne?.. Trečia, gyvenimo prasmė nenukrenta į rankas kaip loterijos prizas, ją pamatai tada kai imi veikti kažką. Neseniai teko skaityti tokią mintį: darbas neatima energijos o tik padidina ją. Imk daryti tai kas tau svarbu ir pamatysi net ir mirti nebesinorės. Tiesiog tam apgalvoti neliks laiko...

Atsakė Gegužės 7, 2012 autorius crazysilke  

Kiti klausimai:

Įvert.: +1
2 ats. 145 peržiūros
Įvert.: +3
4 ats. 252 peržiūros
Klausė Balandžio 15, 2011 temoje Visa kita autorius anonimas
Įvert.: +2
2 ats. 193 peržiūros
Įvert.: 0
5 ats. 178 peržiūros
Klausė Vasario 12, 2012 temoje Visa kita autorius anonimas
Įvert.: 0
3 ats. 125 peržiūros
...