• Registruotis

kaip suzinoti tiesa ar zmona tau neistikima?

Įvert.: 0

su zmona priemem mano drauga pagyventi kartu zodziu uzleidom jam laisva kambari po kiek laiko man pasidare neramu ir galiausiai viena diena perejas is darbo randu juos uzsirakinusius namuose seip diena duru nerakindavom ar tureciau galvoti kad zmona buvo neistikima?

Klausė Kovo 26, 2012 temoje Visa kita autorius evil83  
   

3 Atsakymai į šį klausimą:

Įvert.: 0

Nebutinai neištikima, nors aišku tikriausiai kiekvienam normaliam vyrui kiltu ivairiausiu minčiu \"kad kažkas negerai ir pan.\" tačiau iškarto užsipulti kaltinimais irgi būtų neprotinga, o visgi jei ten nieko nebuvo ir nieko nevyksta tarp draugo ir žmonos, gali būti daug niuansu kodėl tos durys buvo užrakintos (jei kalbėtume butent apie šį atvejį) Galima būtų pabandyti keleta variantu kad viska išsiaiškinti, vienas iš jų būtų atvirai pakalbėti su žmona, tačiau dažniausiai tas variantas atmetamas (nes pritruksta drąsos ar nesitikima kad žmogus kalbės nuoširdžiai) galima ir pašniukštinėti savais budais, buti labiau pastabesniam, gryžti namo nenumatytu laiku ir pan. Kaip šiuolaikiniu technologiju pasaulyje sekti žmogu yra labai lengva, papraščiausia skype kamera galima pasidaryti taip kad filmuotu kambarį kai kažkas jame vyksta ir visa medžiaga siustu į ftp saugykla ar saugotu kompiuteryje, jei žmona turi išmanuji telefona irgi labai lengva sekti kur ji yra tuo metu, papildomai instaliavus kelias programėles galima gauti visus sms, pokalbius ir t.t. Kaip sakant būdų yra daug, telieka išsirinkti tau tinkama. Aišku nepamirštant kad galbūt nieko nėvyksta, nes paranoja irgi nėra sveika.

Atsakė Kovo 26, 2012 autorius maugllis  
neistikimybe
Įvert.: 0

taip \ bent jau itart pradet tikrai gali tas duru uzsirakinimas tai saugumo jausmui sustiprinti, kad necycia grizes neuztiktum, kai ko darant

Atsakė Kovo 27, 2012 autorius anonimas  
Įvert.: 0

Paklausti

Atsakė Kovo 28, 2012 autorius gabaris  

Kiti klausimai:

Įvert.: +2
1 ats. 300 peržiūros
Klausė Gegužės 16, 2011 temoje Higiena autorius Gėris
Įvert.: 0
0 ats. 21 peržiūros
Klausė Kovo 10, 2012 temoje Visa kita autorius anonimas
Įvert.: 0
4 ats. 119 peržiūros
Įvert.: 0
1 ats. 75 peržiūros
Klausė Liepos 13, 2012 temoje Visa kita autorius Klaustukas
Įvert.: +1
2 ats. 120 peržiūros
...